Login
Lost Password?

Register

Login Login by E-Mail Register
Premium Link Generator

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.


Thread Closed 
 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Toplam işlem limiti nedir?
Author Message

Berat67
Administrator
******


Posts:   1,436
Joined:   23.12.2016
Reputation:   1601
Status:   Offline
Location:
Post: #1
Question Toplam işlem limiti nedir? - 25.12.2016, 21:36
(This post was last modified: 31.12.2016 14:49 by Berat67.)

[Image: dw33vV.png]

Toplam işlem limiti çeviri hizmetini kullanan tüm üyelerimizin ortak bir limitidir. Toplam işlem limiti sınırlanmadığı sürece hiç kimse indirme yapamaz.

★ Neden Toplam İşlem Limiti Var?

Servislerimiz kısıtlıdır. Tüm üyelerimiz servisimizden faydalanabilmesi için bu limiti koymuş bulunmaktayız. Toplam işlem limiti olmadığında bir üyemiz hesapların limitini çabucak bitirir ve servisimize katılan diğer bir üyemize limit kalmadığı için hizmetimizden faydalanamaz. Toplam işlem limiti sıfırlanma sürecinde filehostlara verilen limitin süresinin dolmasına yardımcı olur. Böylece aradan 30-60 dakika geçtiğinde desteklediğimiz servislerden +30 link çevirme imkanı doğar.
Toplam işlem limiti sıfırlandığında kişisel limitlerinizde sıfırlanır. Böylece 1-2 saat geçince daha önce indirdiğiniz verilerin kayıtları silinir ve limitleriniz sıfırlanır.

★ Toplam İşlem Limitini Nasıl Sıfırlarım?

Limit dolduğunda kimse indirme yapamaz ve toplam işlem limitinin dolduğuna dair hata alırsınız. Hatanın altında nasıl sıfırlanacağı hakkında açıklamalar bulunur. O açıklamaları uygulayarak limitin sıfırlanmasında yardımcı olursunuz. Toplam işlem limiti genellikle ADS geçtikten sonra veya link yönlendirme gibi işlemlerden sonra işlemi uygulayanlara göre sıfırlanır. Videolu Anlatım İçin Tıklayınız.

★ Limitin Sıfırlanma Süresi Nedir?

Toplam işlem limiti ortak bir limit olduğu için tüm kullanıcıların uygulaması gerekir. Eğer sadece 1 veya 2 kişi uygulamış ise bu limitin sıfırlanması çok uzun sürebilir. Fakat tüm üyelerimiz uygularsa bu limitin sıfırlanması 5 dakika ile 30 dakika arasında sıfırlanır.

★ Limitin Sıfırlanması İçin İşlemleri 5-6 Kez Uygularsam Yasaklanır Mıyım?

Evet. Toplam işlem limiti sıfırlanma işlemlerini çoklu kez tekrarlarsanız hizmeti kötüye kullanım nedeniyle hesabınız askıya alınır. İşlemleri 1 defa uyguladıktan sonra aradan en az 15 dakika geçtikten sonra yeniden 1 kez uygulayabilirsiniz. Bu şekilde sorun olmayacaktır.

★ Sıfırlama İşlemin Zararı Var Mıdır?

Hayır. Biz üyelerimizin kalıcı olması için ve bilgisayar güvenliği için zararlı işlem yaptırmıyoruz. Fakat ADS geçerken harici reklamlara takılmakla oluşabilecek dosya indirmeleri gibi sorunlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Kullandığımız işlemler veya reklamlar tarafımızca test edilmektedir ve zararlı olmadığı onaylandığında kullanılmaktadır.

★ Toplam İşlem Limitini Nasıl Takip Ederim?

Buraya tıklayarak link dönüştürme sayfamıza gidin. Sayfanın sağ kısmındaki Limits menüsünde yazan Total Links sayısıdır. Resim İçin Tıklayınız!
✍ Signature


Thread Closed 


Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
Exclamation [Now filehost is not supported. Please try again later.] Hatası Nedir? Berat67 0 2,719 13.01.2017 17:07
Last Post: Berat67

Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)


Powered By MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme designed by Marvel (Sidebar created by Yaldaram - Yaldaram.com)
Copyright © 2022 Premium Link Generator - All rights reserved.