Login
Lost Password?

Register

Login Login by E-Mail Register
Premium Link Generator

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.


Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasik Başlat Menüsünü Geri Getirin
Author Message

MiMar_BeY
Senior Member
*


Posts:   56
Joined:   08.03.2017
Reputation:   259
Status:   Offline
Location:
Post: #1
Klasik Başlat Menüsünü Geri Getirin - 15.04.2017, 22:04

Windows 10 veya 8 kullanıyor ve alıştığınız başlat menüsünü hala özlüyorsanız. Ufak bir araçla kaybettiğiniz klasik başlat menüsünü geri getirebilirsiniz.

Windows 8 ile birlikte sıradan başlat menüsünü geride bırakmıştık. Bu radikal değişimin ardından Microsoft, kullanıcılardan yoğun şikayet almıştı. Hatta sırf bu yüzden yeniden Windows 7 ye dönüşler başlamıştı. Bunun üzerine kullanıcılara Windows 10 ile birlikte her ne kadar eskiyi aratsa da Metro arayüzü ile birlikte yeni nesil bir başlat menüsü kullanmak zorunda bırakıldı.
İşte bu hasretinizi giderecek ufak ama kıymetli Classic Shell Start Menu aracı ile tamamen ücretsiz bir şekilde klasik başlat menüsünü geri getirebilirsiniz. Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 ile uyumludur.

Forum sayfasında bulunan temalardan ve başlat düğmelerinden istediğinizi yükleyebilir ve başlat menüsünü özelleştirebilirsiniz. Foruma burdan ulaşabilirsiniz.

Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)


Powered By MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.
Theme designed by Marvel (Sidebar created by Yaldaram - Yaldaram.com)
Copyright © 2021 Premium Link Generator - All rights reserved.