Login
Lost Password?

Register

Login Login by E-Mail Register
Premium Link Generator

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.


Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hakkımızda
Author Message

Berat67
Administrator
******


Posts:   1,539
Joined:   23.12.2016
Reputation:   1611
Status:   Offline
Location:
Post: #1
Ok Hakkımızda - 29.09.2019, 20:39

FakirDebrid 2016 yılında dosya paylaşım sitelerinden indirme yapmak amacıyla kurulan bir sitedir. Yaklaşık 4-5 yıl önce bir dosya paylaşım sitesinden ücretsiz olarak bir oyunu indirmeye çalıştığımızda yaklaşık 7 gün eziyet çekmiştik ve ilerleyen zamanlarda kendimizi geliştirdik. Bir kaç dosya indirmek için tonla para harcamak ve özellikle indireceğimiz içerikler farklı dosya paylaşım sitelerindeyse her siteden premium satın alacağımıza tek bir siteden vip üyelik almak daha mantıklıdır. Bu işi yapan AllDebrid, Real-Debrid gibi bir kaç site var fakat biz FakirDebrid olarak bir çok dosya paylaşım sitesinin desteğini vermek için bu yola girmiş bulunmaktayız.

Siteyi kurduğumuz günlerde ücretsiz olarak destek veriyorduk ancak masraflarımızı karşılamak için reklamlar kullanıyorduk. Bu reklamlardan kurtulmak ve reklamsız indirme yapmak isteyen üyelerimiz oldu ve üyelerimizin isteği üzerine vip üyelik sistemini başlattık.

Sitemizi kullanabilmek ve tüm dosya barındırıcı sitelerini kullanabilmek için bir üyelik paketi satın almanız gerekir. İki şekilde bir paket oluşturduk. Aylık paketler ve Transfer Paketleri. Transfer paketleri sürekli indirme yapmayanlar ve ayda yılda bir kaç dosya indirme ihtiyacı duyanlar içindir. Bu paket sınırı 7 yıldır ve hesabınızın kotasının tamamını harcamadığınız sürece 7 yıl içinde hesabınızı para ödemeden kullanabilirsiniz.

Son olarak diğer sitelere göre transfer sunucuları kullanmaktayız böylece indirmek istediğiniz dosyaları aktarım bittikten sonra 20 saat boyunca sorunsuz indirebilirsiniz. Böylece yarıda kalma veya dosya kaybı gibi sorunlarla karşılaşmazsınız.

Kısaca FakirDebrid tek bir hesap ile Turbobit, Nitroflare, Uploaded, Nitroflare, Uptobox, Katfile, Wdupload gibi 100’den fazla dosya paylaşım sitelerinden indirme yapmanızı sağlayan bir sitedir.
✍ Signature


Quote this message in a reply

texasmacaroni
VIP Member
***


Posts:   4
Joined:   29.09.2019
Reputation:   0
Status:   Online
Location:
Post: #2
RE: Hakkımızda - 06.11.2019, 23:22

Gerçekten harika bir servis, çok farklı debrid siteleri kullanmış biri olarak hoster sayısının fazla olmasından dolayı en başarılı sizi buluyorum. Tek bir eksik var o da JDownloader plugininin olmaması, bu hariç dört dörtlük hizmet Smile

Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)


Powered By MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme designed by Marvel (Sidebar created by Yaldaram - Yaldaram.com)
Copyright © 2022 Premium Link Generator - All rights reserved.