Login
Lost Password?

Register

Login Login by E-Mail Register
Premium Link Generator

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.


Post Reply 
 
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Genel Kota Sorunu
Author Message

fako
Member
*


Posts:   2
Joined:   11.02.2019
Reputation:   0
Status:   Offline
Location:
Post: #1
Genel Kota Sorunu - 25.02.2020, 22:46

Bazı sunucular için belirlenmiş genel kota sorun çıkarıyor. Toplamda 25 gb olan bir sunucunun kotasını zaten 4-5 gb link indiren elemanlar hemen bitiriyor. Ya kota kaldırılmalı ya da hesap sorunu yaşanan sunucuların kotası üyelere göre paylaştırılmalı. Mesela x sitesinin günlük 30 gb genel kotası varsa bu yükseltilmeli ya da kullanıcılara günlük bir limit verilmeli. Çok saçma, fileal için 30 link sınırlaması da çok kötü.

Önceden bu tarz sorunlar yoktu, şimdi bir siteden link çevireceğim zaman ya sabah kalkmak zorundayım ya da sıfırlanması beklemeliyim, çünkü hemen bitiyor.

Quote this message in a reply

Berat67
Administrator
******


Posts:   1,539
Joined:   23.12.2016
Reputation:   1611
Status:   Offline
Location:
Post: #2
RE: Genel Kota Sorunu - 26.02.2020, 10:25

Merhaba, öncelikle link limiti hakkında bilgi vereyim bazı filehostlar premium hesap ile 100-200 link indirince hesabı askıya alabiliyor ve hesap için bot doğrulaması eklenebiliyor bu eklenirse sistem bunu atlayamıyor ve hesabı kullanamıyoruz. Bu nedenle biz premium hesap üzerinden indirilecek link limitini 150-200 link gibi sınırlıyoruz.

Bu gibi sıkıntılı filehostların ücreti pahalı ve günlük limiti 20-25 GB oluyor. Günlük limiti ve link sayısını 3-4 kişi için bölüyoruz böyle olunca kişi başı 4-5 gb, 25 - 30 link oluyor.

Şunu da belirtmek isteriz: Bu limitler yetersiz kalırsa yani üyelerimiz bu limiti bitirip diğer üyelerimize limit kalmazsa yeni bir premium hesabı alarak bu limitlerin herkese yeteceği seviyeye getirmeye çalışıyoruz. Bu konuda şöyle bir sıkıntı var. Bazı filehostlar çok ban riski taşıyor. Hesaplarımız hep askıya alınıyor ve biz 3-4 kez deniyoruz. Kullanılan filehost bu filehostlar içindeyse maalesef bu konuda bir şey yapamıyoruz. Diğer bir sıkıntı ise filehost yoğunluğuna göre bu siteler dosyalarını depolamak için 3-5-10-15 gibi farklı sunucular kullanıyor. Eğer indireceğiniz link hatalı ise veya dosyanın barındırıldığı sunucu sıkıntılıysa premium hesap ile oluşturulan bağlantılar çalışmıyor. Ancak link çalışıyor gibi görünüyor ve siz bu linki 5 kez indirmeye çalışırsanız sistem filehost için desteklenmiyor seçer. Demek istediğim linklerinizi 5-10 dakika aralıkla indirmeyi deneyin ve sürekli hata alırsanız farklı bir link deneyin.

Son olarak sizin sorun yaşadığınız filehost File.AL'mı? Bunu bize bildirirseniz kontrollerimizi yapacağız yetersiz kalırsa yeni hesap alacağız.
File.AL 1-2 ay önce sınırsız çeviri sunabilirdik ancak son yapılan güncelleme nedeniyle sınırsız çeviri yapamıyoruz ve günlük 5 GB yada 30 link destekleyebiliyoruz.
✍ Signature


Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)


Powered By MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.
Theme designed by Marvel (Sidebar created by Yaldaram - Yaldaram.com)
Copyright © 2022 Premium Link Generator - All rights reserved.