Turbobit premium link generator 2021

Turbobit sitesinden bir dosya indirmek istiyorsanız ve turbobit premium üyeliğiniz yoksa ücretsiz olarak download – indirme kısıtlamasıyla yavaş bir şekilde dosya indirmesi yapabilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde indirmek istiyorsanız premium satın almanız gerekecek veya bu işlemi ücretli - ücretsiz yapan bir indirme sitesi bulmanız gerekeek. Bu yazıda sizlere turbobit linklerini turbobit premium hesabınız olmadan fakirdebrid vip üyeliği kullanarak turbobit premium üyeymişsiniz gibi premium link oluşturup hızlı bir şekilde indirmenize olanak sağlayan sitemizi inceleyeceğiz.

FakirDebrid nedir, ne işe yarar?

Fakirdebrid 2019 yılında kurulan, tek bir ücret ödeyerek turbobit, uploaded, nitroflare gibi 100 ve daha fazla siteden premium üyeliğiniz varmış gibi indirme yapmanıza olanak sağlayan bir indirme - premium link çeviri sitesidir.

Turbobit linkleriniz indirilirken premium hesaplar kullanılıyor. Böylece Turbobit premium link çevirisi yaptığınızda linkleriniz premium hesaplar üzerinden premium link üretilip ilk olarak sunucuya hızlı bir şekilde indirilir. Sunucuya indirilen turbobit linklerini 20 saat içinde hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Neden fakirdebrid vip üyelik kullanmalısınız?

Sadece tek bir ücret ödeyerek bir çok siteden leech - download - indirme yapabilirsiniz. Sunucuya indirilen dosyaları istediğiniz indirme uygulaması veya istediğiniz platform üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. İndirme sırasında sorun yaşıyorsanız 7x24 saat destek alabilirsiniz. Ayda yılda bir kaç dosya indirmek isteyenler için transfer paketi satın alabilirsiniz. Böylece istediğiniz zaman (7 yıl ile sınırlıdır) fakirdebrid hesabınızı kullanarak turbobit linklerinizi hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Fakirdebrid ViP üyelik paketleri

Premium ve Transfer paketleri olmak üzere iki türlü fakirdebrid vip üyelik paketi vardır. Bu paketler hakkında bilgi verelim.

Premium Plan

Premium plan paketi 1 günlük, 1 haftalık, 1 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık olarak belirlenen süreli bir pakettir. Bu paketler çok fazla indirme yapma ihtiyacı duyanlar için uygundur. Günlük 50 GB'a kadar indirme yapılabilir. Ancak Turbobit için günlük limit olabilir. Bu nedenle Buraya Tıklayarak desteklenen hizmet listesi ve limitleri kontrol edebilirsiniz.

Transfer Paketi

Transfer paketleri 10 GB, 60 GB, 160 GB, 400 GB, 1 TB ve 3 TB olarak belirlenen kotalı paketlerdir. Bu paketler ayda yılda bir kaç dosya indirmek isteyenlerler için uygundur. Günlük hesap limitiniz kadar indirme yapabilirsiniz. Ancak Turbobit için günlük limit olabilir. Bu nedenle Buraya Tıklayarak desteklenen hizmet listesi ve limitleri kontrol edebilirsiniz.

Fakirdebrid ViP üyelik paketleri

Vip üyelik paketleri için Buraya Tıklayarak veya Gittigidiyor üzerinden satın almak isterseniz Buraya Tıklayarak ulaşabilirsiniz.